Našel jsem sexshop s 11.000 testy erotických pomůcek. A k tomu česky!

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Přál jsem si oživit sex s manželkou. Trochu lžu, zajímal jsem se o zpestření pro nás dva. Aby náš sex zase prostoupila vášeň. No jasně, že se máme stále dost rádi, jenže náš sexuální život byl v posledních letech čím dál nudnější. Ani jednomu sex nevyhovoval, jak by vlastně měl. Avšak pátrání po erotické inspiraci po rozmanitých sexshopech je nekonečné, když jsem přitom vůbec nevěděl, co chci. Při tom mě však zarazilo, že jsem objevil sexshop, kde jsou tisíce článků zaměřených na všechny erotické pomůcky a rady, jak je používat. V sekci Inspirujte se je velké množství testů sexuálních hraček, erotického prádla a dalších neotřelých věcí, jichž můžete využít při sexu.

Uživatelé tam vysvětlují, co s potřebami pro hezčí sex provádějí, jak si při sexu užívají rozmanité erotické pomůcky, erotické prádlo anebo různé vibrátory. Na webu naleznete, jaké vlastnosti mají různé vibrátory, co si pohlídat apod. Doporučuji – ideální stránky s radami uživatelů na téma nejlepšího milování. Projíždění vypsaných nápadů mi trvalo skoro týden. Večery trávíme se ženou u webu, díky tomu jsme našemu milování znovu dodali šťávu. K tomu jsem našel kategorii Pořádná masturbace, kde jsem našel rady jak na milování bez milenky.

Ještě navíc mě překvapilo, že tam pracuje fakt sympatická prodavačka. Slečny vyjadřování je leckdy horší, jsou rady a inspirace i humorné. Dejme tomu rady jak zvětšit penis. K tomu se má co činit, aby jí sexshop vynášel, jenže ona vám k tomu i celkem solidně poradí! Vkusné vibrátory, elegantní anální kolíky, erotické pomůcky z kovových materiálů, sady rozličných pout, kroužky a návleky v sadách – tomu rozumí, což musí těšit hlavně jejího partnera. Na stránkách je její popis, jak zkusila sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . To je věc – tuhle ženskou by chtěli poznat asi všichni.

Takhle zakončuji svůj popis nejlepšího erotického webu, který jsem ozkoušel.

Žádné komentáře »

RSS feed for comments on this post.


Leave a Reply

  • Napište co chcete koupit!

  • Kategorie článků

  • Microweby

    Reklamní web pro každodenní publikaci reklamních článků. Odkazy jsou na všech stránkách webu. Microweby poslouží každému kdo chce vytvořit dlouhodobou a účinnou reklamu svým primárním internetovým stránkám.

    microweby, micro weby, články, článek, reklama

    http://www.microweby.info