Obchod pro rybáře.cz je orientován na všelijaké rybářské pruty a rybářské navijáky

Zpětný odkaz zdarma - Vložit sem článek zdarma!

Prodej rybářských prutů není taková věda, než by si začátečník uměl představit. Vyberete se rybolovnou techniku a následně příslušné rybářské pruty a rybářské navijáky. Může vás bavit kaprařina, přívlač, sumcařina, muškařina, plavaná, feeder, vyberete si pro konkrétní techniku kaprové rybářské pruty, přívlačové pruty, avšak i rybářské pruty mořské a feederové pruty Shimano, Jaxon anebo Daiwa. Jednotlivé kaprové rybářské pruty teleskopické si získaly na oblibě mezi rybáři díky své malé hmotnosti. Značka Jaxon je skutečnou jedničkou mezi kaprovými pruty, stejně tak i u rybářských matchových prutů. Profesionální rybářské pruty – mačovky – jsou využívány pro závodní typ rybaření – plavanou. Rozdíl mezi mačkami a jinými pruty je v tom, že mačové rybářské pruty jsou obsypány více očky, čímž se zužitkuje jemná akce prutu, jež je rychlá a zároveň také koncová. Avšak hladká, střední a těžká zátěž vrhu jsou odlišovacími parametry mezi pruty mačovkami.

Na rybaření s krmítkem se vyplatí feederové rybářské pruty Jaxon a rybářské pruty Daiwa. Od jiných prutů se odlišují velmi jemnými výměnnými špičkami s výtečnou detekcí záběru. A proto se podle rozměrů feederové rybářské pruty rozdělují na pickery rybářské pruty, winkelpickery, light pruty, medium rybářské pruty a heavy rybářské pruty. Rybář, který se vyžívá rybaření s přívlačí, čili v lovu s nástrahou a provokací dravce, si může nakoupit rybářské pruty Jaxon, Daiwa a Shimano, jež jsou kratší s variabilitou přívlače. K přívlačovým prutům se prodávají patřičné přívlačové rybářské navijáky. Veškeré sumcové rybářské pruty se vyznačují velkou jakostí díky své absolutní výdrži. Hodí se přikoupit si i rybářské navijáky nebo multiplikátor.

Můžete si v e-shopu objednat i produkty, jež aktuálně nejsou v nabídce internetového obchodu. Stejně tak je vhodné sledování akčního sleveného zboží, odměny jsou připraveny pro věrné zákazníky.

Žádné komentáře »

RSS feed for comments on this post.


Leave a Reply

  • Napište co chcete koupit!

  • Kategorie článků

  • Microweby

    Reklamní web pro každodenní publikaci reklamních článků. Odkazy jsou na všech stránkách webu. Microweby poslouží každému kdo chce vytvořit dlouhodobou a účinnou reklamu svým primárním internetovým stránkám.

    microweby, micro weby, články, článek, reklama

    http://www.microweby.info